Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi


 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, burun mukozasını kaplayarak alerjenleri engeller ve bir koruma kalkanı oluşturarak etkisini gösterir.
 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi ile alerjik rinit ve havadaki alerjenlere karşı kendinizi savunun.
 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, antihistaminik veya steroid içermeyen % 100 doğal bir üründür. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.
 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, 18 aylıktan büyük çocuklar (gözetim altında), hamile veya emzirenler dahil her yaş grubu tarafından kullanılabilir ve başka ilaçlarla birlikte kullanıma uygundur.

Nasaleze Nasıl Etki Eder ?

Nasaleze, burunda daima mevcut olan nemle buluştuğunda jele benzer koruyucu bir tabaka oluşturur.

Bu tabaka hava kökenli uyarıcı alerjenlerin mukoza ile temasını engeller. Böylelikle mast hücre degranülasyonunu ve histamin salınımını önler. Bu şekilde gerek mevsimsel gerek yıl boyu süren rinit semptomları ve alerjik reaksiyonlar önlenmiş olur. 

Birçok hastada rahatlama birkaç dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde başlarken bazı hastalarda 3 saatten daha kısa bir sürede rahatlama sağlanır. Nasaleze ile sonuçları pozitif olan bir çok klinik çalışma gerçekleştirilmiştir.

Nasaleze’in hapşırık, burun tıkanıklığı, burun akıntısı, burun-göz kaşıntısı ve nazal inflamasyonu etkili bir şekilde düzelttiği ortaya konmuştur. Ciddi alerjisi olanlar ilaçları Nasaleze ile birlikte kullanarak ekstra rahatlama sağlayabilirler. Bunun yanı sıra çalışmalarda Nasaleze kullanımı ile semptomlar engellendiği için diğer ilaçların kullanım sıklığı ve kullanım dozlarının birçok hastada azaldığı ortaya konmuştur. 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi'ni , 3 adımda kolayca uygulayabilirsiniz. 
 

Beni Arayın