Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi


 

 

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, çocuğunuzun burun mukozasını korumak için doğal bir bariyer oluşturarak hızlı ve etkili bir koruma sağlar.

 

Alerjik rinit ve hava kaynaklı diğer alerjenlerin rahatsız edici belirtilerini, ürünü  kullanmayı unutmayacakları çilek aromalı bir tatla önlemek veya tedavi etmek için Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi'ni  seçin!

 

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi,  % 100 doğal bir üründür. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Herhangi bir sedatif veya başka ilaç içermez.  

 

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi,  günde 3 kez önerilir, ancak bütün gün ve gerektiğinde sıklıkla kullanılabilir. 18 aylıktan büyük her yaş çocuk için uygundur (gözetim altında).

 

 

 Selüloz tozu, polen sezonunda çocuklarda alerjik rinit belirtilerinin önemli bir oranda azalmasını sağlamıştır. Aynı zamanda, yan etkilerinin olmaması, belirtilerin hafifletilmesi için polen yüküne bağlı olarak gerekli doz ayarlamasını mümkün kılmaktadır.

Çocuklukta sık görülen rahatsızlıklar için güvenli ve kullanışlı bu tedavi seçeneği, en yaygın kullanılan alerji ilaç grubu olan oral antihistaminikler ile kombine edilebilir.

 

 

 

Beni Arayın