NASALEZE HAKKINDA


 

Nasıl Etki Eder?
 

Nasaleze, havadaki alerjenlerle burun mukozası arasında bir bariyer oluşturarak birkaç dakika içinde etki etmeye başlar. 

 

 

 Kimler Kullanabilir?
 

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, 18 aylıktan büyük çocuklar (gözetim altında), hamile veya emzirenler ve değişik ilaç kombinasyonu kullananlar dahil herkes için güvenli bir seçenektir.

Nasaleze Çocuk Alerji Önleyici Burun Spreyi, 18 aylıktan büyük her yaştaki çocuk (gözetim altında) için uygun olup çilek aromalı olması çocukların tedaviye uyumunu arttırmaya yardımcı olur.

 

 

Neden Nasaleze?
 

Soğuk algınlığı ve grip, alerjik rinit ve diğer alerjik problemlere ait belirtiler, havadaki mikroplar ve alerjenlerden kaynaklanır. Zararlı, alerji yapıcı ve tahriş edici maddelerin burun hassas yüzeyine emilmesi vücudunuzda bir bağışıklık tepkisi yaratır. Bu durum rahatsız edici şikayetlere neden olabilir.
 

Nasaleze, patentli doz kontrollü bir sistem ile uygulanan bitkisel kökenli doğal selüloz partiküllerinden oluşan, tescilli mikronize selüloz yapısı ile hassas nazal membranı kaplayan koruyucu doğal bir bariyer oluşturur ve alerjenlerin olumsuz etkilerine karşı sizi korur.

 


 

Nasıl Kullanılır?

 

Nasaleze, doğrudan burun mukozasına bitkisel kökenli, koruyucu doğal selüloz partiküllerini doz kontrollü patentli sistemi ile verir. Belirtiler hissedilmeye başlandığı anda hafifletmek için veya havadaki mikroplar ve alerjenlerin bulunması ihtimaline karşı koruyucu bir önlem olarak kullanılabilir.                                                            
Nasaleze'i günde 3 kez veya gerektiğinde daha sık uygulayarak iyileşme görülünceye kadar bütün gün kullanın. 

 

 

Beni Arayın